طی اطلاعیه ای؛ ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد

آموزش و پرورش در اطلاعیه ای نمودار جدید این وزارتخانه را مشخص کرد.

طی اطلاعیه ای؛ ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارش ،نمودار سازمانی وزارت آموزش وپرورش پس از تهیه توسط این وزارتخانه و تائید آن از طرف سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد.

در رأس این نمودار وزیر آموزش وپرورش واقع شده است و شش معاونت آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی، پرورشی و فرهنگی، تربیت بدنی، حقوقی و امور مجلس، برنامه ریزی و توسعه منابع در زیرمجموعه آن واقع شده است.

در نمودار سازمانی جدید مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با دفتر وزارتی تلفیق شده و مرکز امورهماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی را تشکیل می دهند و همچنین مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات در زیرمجموعه های معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع تلفیق شده است.

در معاونت متوسطه، دو دفتر آموزش فنی حرفه ای و کاردانش در هم تلفیق شده و دفتر جدیدی را تشکیل داده اند و در معاونت آموزش ابتدایی برای اولین بار دفتر توسعه عدالت آموزشی و عشایر تأسیس شده است.

همچنین با مقایسه دو نمودار قبلی و جدید مشاهده می کنیم، معاونت تربیت بدنی از سه دفتر به دو دفتر، معاونت متوسطه از چهار دفتر به سه دفتر، معاونت آموزش ابتدایی از سه دفتر به دو دفتر در نمودار جدید کاهش پیداکرده است و معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع از چهار دفتر به پنج دفتر در نمودار سازمانی جدید افزایش یافته است.

این نمودار را می توانید در زیر مشاهده کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 31 تیر 1398 شناسه مطلب: 129

به "طی اطلاعیه ای؛ ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "طی اطلاعیه ای؛ ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طی اطلاعیه ای؛ ساختار جدید آموزش و پرورش اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید