مخالفت خانواده بیل با رفتن او به چین، جیانگسو دو روز مهلت داد

به گزارش تور آسیایی ارزان، خانواده بال ولزی تیم رئال مادرید با انتقال او به سوپرلیگ چین مخالف هستند و همین موضوع او را برای قبول پیشنهاد نجومی اش به تردید انداخته است.

مخالفت خانواده بیل با رفتن او به چین، جیانگسو دو روز مهلت داد

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش تور آسیایی ارزان و به نقل از نشریه مارکا، به نظر می رسید که همه چیز برای تکمیل انتقال گرث بیل به تیم جیانگسو سونینگ چین مهیا شده و او پیشنهاد این تیم را که شامل حقوقی 22 میلیون یورویی در سال می گردد پذیرفته است. اکنون اما معین شده که او از طرف چینی فرصت خواسته که بیشتر فکر کند، چون خانواده اش با این جابجایی مخالف است.

با وجود حقوق هنگفتی که چینی ها برای بیل در نظر گرفته اند، اعضای خانواده این بازیکن ولزی به او توصیه نموده اند که ابتدا برای یافتن گزینه های جایگزین برای ادامه دادن دوران بازیگری اش در اروپا کوشش کند و شتاب زده به پیشنهاد چینی ها پاسخ مثبت قطعی ندهد.

از این رو باشگاه جیانگسو سونینگ هم به بیل 30 ساله تا روز 31 جولای (2 روز دیگر) مهلت داده است تا تکلیف این باشگاه را روشن کند. گویا همه چیز برای انتقال بیل فراهم شده و مدیربرنامه های بیل، جاناتان بارنت هم روز آدینه هفته گذشته با چینی ها به توافق رسیده است.

در همین حال باشگاه رئال مادرید هم این فرصت را به بیل داده تا درباره آینده اش تصمیم گیری کند و البته ترجیح می دهد که او به یک تیم اروپایی برود تا حداقل از این انتقال چیزی هم عاید کهکشانی ها گردد در حالی که اگر او بخواهد به چین برود، چیزی به رئال نخواهد رسید.

بازار جابجایی فوتبال چین سه روز دیگر به سرانجام می رسد و این در حالیست که دیگر مشتریان بیل که گفته می گردد از لیگ برتر انگلیس هستند هم تنها 11 روز دیگر فرصت دارند. موضع زین الدین زیدان هم درباره بیل معین است و او برای فروش این بازیکن ولزی لحظه شماری می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 176

به "مخالفت خانواده بیل با رفتن او به چین، جیانگسو دو روز مهلت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت خانواده بیل با رفتن او به چین، جیانگسو دو روز مهلت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید