بازیکنان تکن 8 از اضافه شدن بتل پس به این بازی 70 دلاری ناراضی هستند

به گزارش تور آسیایی ارزان، به تازگی بازیکنان تکن 8 از اضافه شدن بتل پس به این بازی 70 دلاری با عنوان Tekken Fight Pass ابراز ناراحتی کرده اند.

بازیکنان تکن 8 از اضافه شدن بتل پس به این بازی 70 دلاری ناراضی هستند

گفتنی است که در جریان اخیر Tekken Talk، توسعه دهندگان بازی فاش کردند که ویژگی تازه به نام فایت پس قرار است به بازی آید. طبق توضیحات منتشر شده، فایت پس مانند بتل پس در بازی های سرویس محور عمل می کند که در آن ها بازیکنان در بازه زمانی تعیین شده می توانند با انجام ماموریت های روزانه و هفتگی در بخش آنلاین، سطح خود را افزایش دهند که به نوبه خود به آن ها امکان می دهد آیتم های مختلفی را بدست آورند. مانند بسیاری ازبتل پس های بازی های دیگر، فایت پس دارای یک سری آیتم رایگان و یک ردیف برای آیتم های پولی است که در آن شاهد آیتم های لوکسی هستیم و بازیکنان همچنین می توانند سکه های تکن دریافت کنند و از آن ها برای خرید آیتم ها در فروشگاه تکن استفاده کنند.

این خبر خشم برخی از بازیکنان را برانگیخته است زیرا آن ها احساس می کنند که با پرداخت 70 دلار برای یک بازی نباید شاهد اضافه شدن تراکنش های خرد در آن باشند. این در حالی است که تکن 8 در 26 ژانویه سال جاری عرضه شد و حدود یک ماه بعد از عرضه، باندای نامکو (Bandai Namco) پرداخت هایی درون برنامه ای را به همراه یک فروشگاه که در آن آیتم ها را می توان با پول واقعی خریداری کرد، به بازی اضافه کرد.

با توجه به نظرات کاربران یوتیوب و پست های متعدد در ساب رددیت تکن، به نظر می رسد که بسیاری از بازیکنان احساس می کنند که اضافه شدن بتل پس یک اقدام نه چندان جالب از سوی سازندگان است. است. کاربری در یوتیوب بیان کرده که اگر می دانست که سازندگان چنین برنامه هایی دارند، هرگز نسخه کالکتورز بازی را نمی خرید. او همچنین بیان کرده که سازندگان استریت فایتر 6 حداقل این نجابت را داشته اند که از قبل این موضوع را به بازیکنان بگویند.

کاربر دیگری بیان کرده که سازندگان با این بازی با قیمت کامل و 70 دلاری طوری رفتار می کنند که انگار رایگان است. فرد دیگری نوشته که نسخه آلتیمیت بازی را خریداری کرده و معتقد بوده که تمام محتوای الحاقی را با بتل پس دریافت خواهد کرد. بسیاری نیز صداقت سازندگان را زیر سوال برده و اعلام کرده اند که آن ها دانسته که اگر از قبل از عرضه این موضوع را اعلام می کردند، با واکنش های منفی بسیاری روبرو می شدند.

در حالی که ژانر بازی های مبارزه ای در حال حاضر در شرایط خوبی قرار گرفته است و مهم ترین بازی های تازه این سبک یعنی مورتال کامبت 1، استریت فایتر 6 و تکن 8 همگی مورد تحسین منتقدین قرار گرفته اند، هر سه بازی نیز به دلیل تراکنش های خرد پس از عرضه خود مورد انتقاد قرار گرفتند. به عنوان مثال یک ماه پس از انتشار، مورتال کامبت 1 به دلیل اضافه شدن محتوای Halloween fatality که برای باز کردن قفل آن 12 دلار هزینه نیاز بود، جنجال به پا کرد.

این در حالی است که استریت فایتر 6 به خاطر یک کراس اوور با سری لاک پشت های نینجا که شامل لباس های تازه، لوازم جانبی، شکلک ها و موارد دیگر بود و برای خرید همه آیتم های باید چیزی حدود 100 دلار هزینه می کردید، مورد انتقاد قرار گرفت. در هر صورت باید دید که واکنش سازندگان به این انتقادها چگونه خواهد بود.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 فروردین 1403 بروزرسانی: 18 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 4765

به "بازیکنان تکن 8 از اضافه شدن بتل پس به این بازی 70 دلاری ناراضی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان تکن 8 از اضافه شدن بتل پس به این بازی 70 دلاری ناراضی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید