بسکتبال با ویلچر ایران پارالمپیکی شد

به گزارش تور آسیایی ارزان، فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر (IWBF) پس از انتها رقابت های کسب سهمیه قاره آفریقا، تیم های شرکت کننده از قاره های مختلف در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو را معرفی کرد که نام ایران در بین آن ها دیده می شود.

بسکتبال با ویلچر ایران پارالمپیکی شد

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فدراسیون بین المللی بسکتبال با ویلچر (IWBF) پس از انتها رقابت های کسب سهمیه قاره آفریقا، تیم های شرکت کننده از قاره های مختلف در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو را معرفی کرد که براساس آن از قاره آفریقا الجزایر، قاره آمریکا کشور های کانادا، کلمبیا و ایالات متحده حضور دارند. همچنین انگلیس، اسپانیا، آلمان و ترکیه کنندگان قاره اروپا به شمار خواهند رفت.

ایران، استرالیا، کره جنوبی و ژاپن کنندگان قاره آسیا در پارالمپیک خواهند بود. پیش از این کمیته ملی پارالمپیک گفت که در راستای سیاست های کیفی گرایی تیم بسکتبال با ویلچر به توکیو 2020 اعزام نمی شود.

در بسکتبال با ویلچر بازی های پارالمپیک در بخش مردان 12 تیم در 2 گروه 6 تیمی در مرحله مقدماتی به رقابت می پردازند که از هر گروه 4 تیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کنند و پس از آن مرحله یک چهارم نهایی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 878

به "بسکتبال با ویلچر ایران پارالمپیکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسکتبال با ویلچر ایران پارالمپیکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید