جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران/قم دکتر محمد حیدری به همراه جمعی از مدیران جهاد دانشگاهی قم روز چهارشنبه 11 تیرماه با حضور در استانداری قم، با معاون سیاسی امنیتی استاندار ملاقات و مصاحبه کرد.

جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در مقطع دکترا در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

در ابتدای این مراسم دکتر محمد حیدری با اشاره به ظرفیت های گسترده این نهاد انقلابی گفت: با کوشش جهادگران دانشگاهی در این چهل سال گام های بسیار استواری برداشته شده است. جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است و این تحقیقات و فعالیت های تخصصی و جهادی امروزه نیز در خدمت کشور، مردم و نظام اسلامی است.

وی اضافه کرد: جهاد دانشگاهی در قم نیز خوشبختانه فعالیت های بسیار خوب و اثربخشی ارایه نموده است و در عرصه درمان ناباروری، فعالیت های علمی، اجرایی، تخصصی، پژوهشی و... پیشگام بوده است.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم با ذکر این مطلب که این مرکز با نیروهای جوان و دانشگاهی فعالیت های بزرگی را در استان به انجام رسانده است، گفت: این مرکز پیش از کرونا فعالیت های جدی و اثربخشی در عرصه های مختلف به اجرا رسانده بود و در دوران شیوع کرونا نیز در عرصه های مخلتف به دنبال برطرف مسائل استان بود. در این مدت نیز بدون یک روز تعطیلی تمام ظرفیت ها و زیرساخت های خود را های خود را در طبق اخلاص قرار داد تا برای حل مسائل، یاری رسان شهفرایندان باشد.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی قوی و ظرفیت های ساختاری، علمی، آموزشی و خدماتی و... این نهاد انقلابی در قم اظهارکرد: این نهاد همچنان آمادگی کاملی برای خدمت رسانی به استان و حل مسائل و برداشتن بارهای به زمین مانده دارد و امیدواریم در این زمینه مسئولان استان نیز با نگاه دقیق به این ظرفیت ها همچون گذشته فضای مطلوب همکاری را ارتقا بدهند.

در ادامه این ملاقات لیلا ناصرپور معاون پژوهشی و علی حسینی معاون فرهنگی و سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی واحد استان قم با ارایه ظرفیت ها و گزارش هایی از فعالیت خود به نقطه نظراتی در مورد نحوه خدمت رسانی این واحدها به مجموعه استان پراختند.

بیژن سلیمان پور معاون سیاسی استاندار در ادامه این ملاقات گفت: جهاد دانشگاهی از ثمرات انقلاب اسلامی است و ظرفیت های بسیار خوبی در عرصه های مختلف دارد و در استان نیز باید با برگزاری جلسات هماهنگی، ارتباط بین دستگاهی این نهاد با مراکز فعال استان را تقویت کنیم.

وی گفت: اعلام آمادگی و همچنین همکاری جهاد دانشگاهی استان قم با مراکز مختلف استان تا کنون مهم و تاثیرگذار بوده است و امیدواریم که این فرایند در آینده نیز ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1130

به "جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهاد دانشگاهی در سخت ترین روزها به یاری کشور آمده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید