جوایز متنوع و بسته های تشویقی برای شرکت کنندگان در جشنواره پذیرنده ملی

به گزارش تور آسیایی ارزان، به گزارش دیده بان ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند تا پرداخت های بالای 200 هزار تومانی خود را از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهند و به این ترتیب با شرکت در قرعه کشی از جوایز متنوع آن بهره مند شوند.

جوایز متنوع و بسته های تشویقی برای شرکت کنندگان در جشنواره پذیرنده ملی

برای شرکت در جشنواره پذیرنده ملی باید پرداخت های بالای 200 هزار تومانی از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام شود.

در این جشنواره 95 جایزه 100 میلیون ریالی برای دارندگان کارت های تمامی بانک ها که در این جشنواره شرکت می کنند، در نظر گرفته شده است.

همه دارندگان کارت بانکی، با هر یک از کارت های فعال خود در شبکه بانکی می توانند شانس خود را برای برنده شدن 95 جایزه 100 میلیون ریالی در صورت خرید از طریق کارت خوان بانک ملی(سداد)؛ به قید قرعه با کسب حداقل 2 امتیاز، (هر 100 هزار تومان یک امتیاز) در هر ماه امتحان کنند.

همچنین کسبه و دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می توانند با حداقل 30 میلیون تومان تراکنش ماهانه از طریق دستگاه POS در این جشنواره شرکت کنند.در این بخش برای دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران که سقف 30 میلیون تومانی ماهانه را پر کرده باشند تسهیلات ویژه تا سقف 50 میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات 2 میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد و هر ماه 10 کمک هزینه 10 میلیارد ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر 1 میلیون تومان 1 امتیاز)،در نظر گرفته شده است که به قید قرعه به آنها تعلق می گیرد.

منبع: گردشبان
انتشار: 10 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 5255

به "جوایز متنوع و بسته های تشویقی برای شرکت کنندگان در جشنواره پذیرنده ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوایز متنوع و بسته های تشویقی برای شرکت کنندگان در جشنواره پذیرنده ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید