حضور 14 شرکت دانش بنیان ایرانی در بزرگترین نمایشگاه بین المللی ترکیه و اوراسیا

به گزارش تور آسیایی ارزان، 14 شرکت دانش نیان فعال در عرصه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ماه جاری در نمایشگاه Exposed Eurasia ترکیه حضور می یابند.

حضور 14 شرکت دانش بنیان ایرانی در بزرگترین نمایشگاه بین المللی ترکیه و اوراسیا

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، غلامرضا رضاییان مدیرعامل شتابدهنده ای در حوزه تجهیزات پزشکی امروز دوم خرداد ماه در رویداد یکشنبه های صادراتی با موضوع تجهیزات پزشکی که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری برگزار گردید در مورد نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول (Exposed Eurasia) به عنوان بزرگترین نمایشگاه ترکیه و اوراسیا گفت: این نمایشگاه در زمینه تجهیزات و فناوری های پزشکی پیشرو بوده که می تواند ارتباطات بین المللی خوبی در حوزه بهداشت و درمان را فراهم کند.

مدیرعامل این شتابدهنده ادامه داد: این نمایشگاه با مشارکت بیش از 200 شرکت در زمینه تجهیزات پزشکی، سیستم های عکسبرداری، بررسی پزشکی، تشخیص، درمان، محصولات توانبخشی، دستگاه ها، سیستم ها، فناوری، تجهیزات، راه چاره های بیمارستانی، سیستم های تصویربرداری هسته ای و پلاسما با کیفیت بالا، تجهیزات سی سی یو، تجهیزات تنفسی، تجهیزات چشم پزشکی، ونتیلاتور، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات بیمارستانی و دیگر شاخه های مرتبط برگزار می گردد.

به گفته رضاییان، در سی امین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اورآسیا از کشور های آمریکا کانادا چین بلژیک بریتانیا سوئیس روسیه کره تایوان و 14 شرکت از ایران حضور دارند.

وی اضافه نمود: در نمایشگاه تجهیزات پزشکی ترکیه 14 شرکت دانش بنیان ایرانی با حمایت 90 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی حضور می یابند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1674

به "حضور 14 شرکت دانش بنیان ایرانی در بزرگترین نمایشگاه بین المللی ترکیه و اوراسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 14 شرکت دانش بنیان ایرانی در بزرگترین نمایشگاه بین المللی ترکیه و اوراسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید