روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان حریفان ایران

به گزارش تور آسیایی ارزان، خبرنگاران : گروه بندی لیگ جهانی والیبال در نشست هماهنگی این رقابت ها در شهر لوزان سوییس برگزار گردید و تیم ملی والیبال کشورمان حریفان خود در این رقابت ها را شناخت.

روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان حریفان ایران

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال سال 2013 برای نخستین بار در تاریخ این مسابقات با حضور 18 تیم و در سه گروه شش تیمی برگزار خواهد شد و گروه بندی دور مقدماتی این رقابت ها بر اساس رده بندی جهانی تیم های شرکت نماینده است.

براساس این گزارش، تیم ملی ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان همگروه شد و تیم های برزیل، لهستان، ایالات متحده، بلغارستان، آرژانتین و فرانسه در گروه اول قرار گرفتند.

تیم های کانادا، کره جنوبی، فنلاند، هلند و دو تیم دیگر که 15 دسامبر (25 دیماه 91) از سوی کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) اعلام خواهد شد، در گروه سوم این رقابت ها حضور دارند.

دور نخست یا بین قاره ای این رقابت ها از 31 می سال 2013 برابر با 11 خرداد ماه سال آینده به مدت پنج هفته برگزار خواهد شد که تیم های اول تا سوم هر گروه که در رده بندی جهانی در صندلی بالاتری قرار دارند، سه میزبانی خواهند داشت و در دو بار میهمان حریفان می شوند.

بدین ترتیب در گروه دوم این رقابت ها که تیم ملی والیبال ایران قرار گرفته است، تیم های روسیه، ایتالیا و کوبا در سه بازی دور بین قاره ای میزبان خواهند بود و در دو بازی میهمان می شوند.

صعود به مرحله نهایی این رقابت ها نیز به این صورت خواهد بود که از گروه های اول و دوم سه تیم برتر به همراه بهترین تیم گروه سوم به مرحله نهایی صعود می نمایند که با تیم میزبان، هشت تیم مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال را تشکیل می دهند.

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال نیز از 16 تا 21 جولای 2013 برگزار خواهد شد که میزبان این مرحله نیز آخر ژانویه سال 2013 معرفی می گردد.

گروه بندی لیگ جهانی 2013:

گروه اول: برزیل (WR1)، لهستان (WR4)، ایالات متحده آمریکا (WR5)، بلغارستان (WR8)، آرژانتین (WR9) و فرانسه (WR16)

گروه دوم: روسیه (WR2)، ایتالیا (WR3)، کوبا (WR6)، صربستان (WR7)، آلمان (WR10)، ایران (WR14)

گروه سه: کانادا (WR18)، کره (WR22)، فنلاند (WR31)، هلند (WR41)، دو تیم بعدا اعلام می شوند.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 249

به "روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان حریفان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان و آلمان حریفان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید