شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارتهای گردشگری ایجاد می گردد

به گزارش تور آسیایی ارزان، با امضای تفاهم همکاری مشترک میان اپراتور همراه اول و سازمان میراث فرهنگی، شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارتهای گردشگری ایجاد می گردد.

شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارتهای گردشگری ایجاد می گردد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور ارزان کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

تفاهم نامه همکاری میان شرکت ارتباطات سیار ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منعقد شد. طبق مفاد این تفاهم نامه، حمایت از توسعه صنعت گردشگری به وسیله ارائه خدمات و محصولات در حوزه موبایل با توانایی های فنی روز جهان از جمله خدمات پایه مکالمه، پیغامک و پیغام چند رسانه ای (MMS)، خدمات دیتا و اینترنت باند پهن، خدمات ارتباطی از بسترهای مختلف از جمله USSD، ارائه و ایجاد شبکه اختصاصی مکالمه روی سیمکارتهای حوزه گردشگری، ارائه خدمات صوتی در مورد اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری و تاریخی با استفاده از بستر IVR در قالب برنامه زمان بندی شده، مورد توافق طرفین نهاده شد. تفاهم نامه همکاری میان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همراه اول با هدف ضرورت ارائه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین المللی و نیز استفاده از ابزارها و تکنیک های نوین از جمله تلفن های همراه جهت ارتقای رضایتمندی از خدمات ارائه شده با تکیه بر زیرساخت های مناسب منعقد شد. بر مبنای این تفاهم نامه، ارائه سیم کارت اعتباری مخصوص گردشگران خارجی وارد فاز اجرایی شد تا طبق تبصره تعریف شده، آماده سازی این نوع سیم کارت برای مدت دو ماه پس از فعال سازی، تخلیه شماره تلفن مورد نظر جهت استفاده سایر گردشگران، پیغام رسانی اتوماتیک پس از فعال سازی و نیز اطلاع رسانی چگونگی بهره مندی از آن در پرتال همراه اول محقق گردد. طبق این تفاهم نامه، سازمان میراث فرهنگی، نسبت به ارائه محتوای مرتبط با صنعت گردشگری شامل معرفی جاذبه های تاریخی، فرهنگی و سایر اطلاعات مورد احتیاج و مفید برای گردشگران داخلی و بین المللی، ترغیب و تشویق تشکل ها و تورهای ورودی به استفاده گردشگران از سیم کارت های مخصوص گردشگری، ارائه آمار مرتبط با صنعت گردشگری قابل دسترس از جمله ترافیک ورودی، سفر، نوع اقامت و تعداد بازدید گردشگران بین المللی از سایت های مختلف کشور، اقدام می نماید. در این تفاهم نامه اطلاع رسانی در مورد توزیع مناسب سیم کارت گردشگری و خدمات مرتبط با آن در کلیه نقاط قابل ارائه، در نظر گرفته شده است. منبع: خبرگزاری مهر

منبع: کجارو
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 644

به "شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارتهای گردشگری ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارتهای گردشگری ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید