شورش در زندان سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا

به گزارش تور آسیایی ارزان، دهها نفر از زندانیان در شهر سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا شورش نموده و با شکستن شیشه ها اشیاء زیادی را به بیرون پرتاب کردند.

شورش در زندان سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، طبق گفته های پلیس ایالت میزوری آمریکا، اواخر روز گذشته (یکشنبه) به وقت محلی (اوایل امروز (دوشنبه) به وقت تهران)، حدود 60 زندانی یک مرکز اصلاح و تربیت شهر سنت لوئیس شورش کردند و شیشه های این زندان را در هم شکستند.

بنا بر گزارش شبکه روسی راشاتودی، گروهی از زندانیان مرکز اصلاح و عدالت سنت لوئیس اواخر روز گذشته شورش نموده و از داخل زندان اشیایی را به بیرون پرتاب کردند.

طبق این گزارش، مأموران پلیس میزوری، منطقه اطراف زندان سنت لوئیس در میزوری را پس از آشوب در این مرکز اصلاح و عدالت در ساعت 20:45 یکشنبه شب مسدود کردند.

رسانه های محلی گزارش کردند که زندانیان از داخل زندان میز، جایگاه، رایانه و اشیاء دیگری را به بیرون پرتاب می کردند.

بعضی تصاویر ویدئویی منتشر شده، زندانیان را در حالی نشان می دهد که پلاکاردهایی را به دست گرفته بودند که بر روی آنها نوشته شده بود: به ما یاری کنید و شعار می دادند: ما خواستار تاریخی برای تشکیل دادگاه هستیم.

این اولین بار نیست که در زندان سنت لوئیس شورش می گردد و پیش از این نیز اواسط بهمن ماه نیز در این مرکز اصلاح شورش صورت گرفت و مسئولان زندان پس از هشت ساعت توانستند با استفاده از گاز اشک آور کنترل این مرکز را به دست بگیرند.

قبل از آن نیز، در اواخر دسامبر سال گذشته میلادی و اوایل ماه ژانویه، صدها زندانی پس از آشوب به یک زندان دیگر منتقل شده بودند.

این مرکز در طبقه چهارم مرکز دادگستری سنت لوئیس قرار گرفته است و تنها بخش شیشه ای آن که به بیرون دید دارد، رو به خیابان است و هیچ حصاری اطراف آن وجود ندارد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1613

به "شورش در زندان سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورش در زندان سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید