عصر جدید به تلویزیون برمی شود

به گزارش تور آسیایی ارزان، احسان علیخانی اوسط آذر ماه در نشستی آنلاین، از فراوری و پخش یک برنامه بدون حضور شرکت کنندگان در قالب کلاکت های فراوریی خبر داده بود.

عصر جدید به تلویزیون برمی شود

پخش برنامه عصر جدید از همین پنجشنبه ـ چهارم دی ماه ـ در تلویزیون شروع می گردد. مجری هشتگ عصر جدید با انتشار یک ویدیو در فضای مجازی، از بازگشت این برنامه به آنتن شبکه سه سیما خبر داده است.

در این ویدیو که آریا عظیمی نژاد هم حضور دارد، اعلام شده است که هشت قسمت از این برنامه به صورت بخش های جداگانه ای با حضور هر کدام از داوران و مجری فراوری و پخش شده است که به مرور روی آنتن خواهد رفت.

برنامه هایی که در آن داوران این مسابقه تلویزیونی، خود از حضور یک یا چند مهمان میزبانی می نمایند، با شرکت نمایندگان سال گذشته و سال جاری مصاحبه هایی تصویری برقرار شده است و احسان علیخانی مهمانانی دارد که به صورت آنلاین مرتبط با موضوع کرونا با آن ها مصاحبه می نماید.

احسان علیخانی اوسط آذر ماه در نشستی آنلاین، از فراوری و پخش یک برنامه بدون حضور شرکت نمایندگان در قالب کلاکت های فراوریی خبر داده بود.

همچنین ساخت ادامه عصر جدید را در صورت بهبود شرایط کرونا در کشور دی ماه پیش بینی نموده و در عین حال شرح داده بود که اگر شرایط مهیا نباشد در بهمن یا اسفند ماه ضبط اصلی اتفاق می افتد تا بتوانند فینال را نوروز ارائه دهند.

منبع: فرادید
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1425

به "عصر جدید به تلویزیون برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصر جدید به تلویزیون برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید