قانون اول روابط پیروز - منصفانه رفتار کنید

به گزارش تور آسیایی ارزان، اولین قانون واقعی برای داشتن روابط پیروز و یافتن زوج مناسب می گوید: همانگونه با مردها (زن ها) رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار نمایند.

قانون اول روابط پیروز - منصفانه رفتار کنید

حتما این جمله معروف را شنیده اید آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند یا آنچه را برای دیگران می پسندی برای خود نیز بپسند. در هندوستان آن را قانون کارما می نامند؛ اعمال و رفتار نیک تو در حق دیگران پایان به شیوه اجتناب ناپذیر تاثیرات مثبت و نیکی را در زندگی تو رقم خواهد زد و بدی های تو در نهایت پیامدهای نامطلوبی را در زندگی ات سبب خواهد شد. اسمش هرچه باشد اما معنایش در هر حال یکی است: با دیگران طوری رفتار کن که دوست داری با تو رفتار کنند. قانون شماره یک داشتن روابط پیروز و سالم برای زنان نیز به همین اصل اساسی باز می گردد و می گوید همانگونه با مردها رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند.

برای آشنایی با سایر قوانین واقعی و قوانین قدیمی روابط به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین واقعی برای داشتن روابط پیروز

همانگونه با مردها رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند

این قانون چکیده تمام قوانین واقعی محسوب می گردد این قانون نه فقط درباره عشق که درباره تمام زندگی است. این قانون روابط پیروز می گوید همانگونه با مردها رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند:

  • اگر می خواهید مردها با شما ملاحظه کار باشند با آنها ملاحظه کار باشید.
  • چنانچه می خواهید مردها با شما صادق باشند با آنها صادق باشید.
  • اگر می خواهید مردها به شما احترام بگذارند به آنها احترام بگذارید.
  • اگر می خواهید مرد ها باز و گشاده باشند و احساساتشان را به شما نشان دهند با آنها باز و گشاده باشید و احساساتتان را به آنها نشان دهید.

و بنابر همین قانون در روابط پیروز هرگز آنگونه که دوست ندارید با شما رفتار گردد با مردها رفتار نکنید:

  • چنان که دوست ندارید مردها با شما بازی کنند هرگز با آنها بازی نکنید.
  • چنانچه دوست ندارید مردها شما را سرکار بگذارند آنها را سرکار نگذارید.
  • چنانچه دوست ندارید با شما سردی کنند با آنها سردی نکنید.
  • چنانچه دوست ندارید هویت واقعی شان را برای شما فاش کنند، آن وقت شما نیز می توانید هویت واقعی تان را از آنها مخفی کنید!

مبنای این قانون در روابط پیروز چیست؟

این قانون بر این باور معنوی راسخ است که از دیدگاه خلقت آفرینش همه موجودات یکسان آفریده شده اند و ارزشی یکسان دارند. یعنی مردها آسیب پذیرتر یا برتر از زن ها نیستند. همچنین زن ها نیز آسیب پذیرتر یا برتر از مردها نیستند. بنابراین زن ها نیز باید با همان درجه از احترام و توجه با مردها رفتار کنند که دوست دارند مردها با آنها رفتار کنند.

قوانین قدیمی می پنداشتند نظام طبیعی زندگی در این شیوه است که مردها زنها را تعقیب کنند و عاشق تعقیب کردن و شکار کردنند. برطبق این قوانین باید با مردها به همین گونه رفتار کرد. یعنی به سادگی در دسترسشان نباشیم و هرگز اجازه ندهیم بفهمند که در درون ما چه می گذرد. گفتن این جمله که مردها طبع جنگجوی دارند و عاشق نبردند، پس باید تصرف و به دست آوردن زنها را برایشان تا آنجا که ممکن است مشکل ساخت. به همان اندازه احمقانه است که بگوییم چون زنها عاشق آشپزی و تمیز کردن آشپزخانه هستند پس باید مثل جنس دوم زیردست با آنها رفتار کرد. آری این حقیقت دارد که مردها همواره در طول تاریخ به گونه ای شرطی شده و آموزش دیده اند که شکارچی و نان آور باشند. اما به این معنا نیست که باید طوری رفتار کنیم که گویی یک طعمه پا به فرار هستیم که مردها می خواهند تعقیبمان کنند و سپس شکارمان کنند.

چگونه رفتارمان را بسنجیم؟

قانون شماره یک در روابط پیروز، آزمون و محک ساده ای برای سنجیدن اعمال و رفتارمان در روابط با مردها در اختیارمان می گذارد. این که هر رفتار و قانون قدیمی را معکوس کنیم و از آن در خصوص رفتار مردها با زنها استفاده نماییم، سپس ببینیم آیا عادلانه و منصفانه است یا خیر.

برای مثال قانون قدیمی هرگز به مردها زنگ نزنید و تلفن های شان را نیز پاسخ ندهید را در نظر بگیرید. حال آن را معکوس کنید: هرگز به زنها زنگ نزنید و تلفن های آنها را نیز پاسخ ندهید آیا مردی که به چنین قانونی معتقد است و خیلی سخت به آن چسبیده برای تان جذاب و دوست داشتنی است؟ فکر نمی کنم...

هر گاه در خصوص درستی رفتارتان دچار تردید شدید به قانون شماره یک روابط پیروز توجه کنید. فرض کنید یکی از دوستانتان دو بلیط شرکت در کنسرتی بسیار عالی را به شما هدیه نموده است. در این فکر هستید که آیا نامزدتان را به کنسرتی که بلیت رایگانش را نیز از قبل دریافت نموده اید دعوت کنید یا نه، قانون یک را بهره ببرید. آیا دوست داشتید کنسرتی فوق العاده دعوت می شدید؟ بله؟ پس شک نکنید و این کار را انجام دهید. حال فرض کنید نامزد بسیار خوبی دارید که خیلی از آن خوشتان می آید آیا این حقیقت را به او می گفتید؟ قانون یک را بهره ببرید. آیا چنانچه او به شما می گفت که از رابطه اش با شما بسیار راضی و شادمان است شاد نمی شدید؟ پس واقعیت را به او بگویید.

بدترین امری که در اینگونه مواقع می تواند اتفاق بیفتد چیست؟ اینکه مهربانی، توجه، محبت، علاقه، هیجان و اشتیاقی را از خود نشان داده باشید که به شما بازگردانده نگردد... خوب، مگر چه اتفاقی افتاده است!

حتی اگر رابطه شکست بخورد یا تمام گردد هیچ چیزی از دست نداده اید. بدانید هر گاه در زندگی نیکی، خوبی، محبت یا شور و حالی از خود نشان دهید همواره در نهایت برنده خواهید بود. زیرا آنچه در این دنیا هستی انجام می دهید همواره به شما باز گردانده خواهد شد.

منبع: قوانین روابط پیروز از باربارا دی آجلیس

منبع: setare.com
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1328

به "قانون اول روابط پیروز - منصفانه رفتار کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون اول روابط پیروز - منصفانه رفتار کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید