مخالفت سازمان هواپیمایی با قطع دسترسی سایت های فروش بلیت

به گزارش تور آسیایی ارزان به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: یکی از مزایای زندگی کردن در دنیای امروز، کوتاه شدن فاصله ها و سرعـت یافتن اجرای امور با استفاده از فناروری های ارتباطی است در همین راستا امروزه مردم زمان را بسیار با ارزش دانسته و تمامی سعی خود را برای صرفه جویی در آن می نمایند و برای انجام امورات مربوط به سفرهای خود از سیستم های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت استفاده می نمایند.

مخالفت سازمان هواپیمایی با قطع دسترسی سایت های فروش بلیت

وی اضافه نمود: این موضوع علاه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها از منظر اشتغال، شفافیت، گسترش رقابت و دسترسی عادلانه نیز مزیت های بی شماری را در بر دارد.

جعفرزاده توضیح داد: به طور حتم شفافیت و حمایت از سیستم های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت هواپیما فرصتی مناسب برای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی به شمار می رود و فراهم کردن چنین فضاهایی به مردم این امکان را می دهد تا با استفاده امکانات موجود، از فرصت های صنعت حمل و نقل هوایی نیز آگاه و قدرت انتخاب آنها افزایش یابد و به طور حتم با ایجاد شفافیت در این بخش تخلفات احتمالی نیز قابل کنترل خواهد بود.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اضافه نمود: هرچند در فضای مجازی این امکان وجود دارد که برخی مسائل غیر واقعی منعکس گردد اما با نهادینه شدن استفاده درست از این فضا، شرایطی را پیش روی مردم قرار می دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن به امکانات موجود این صنعت دسترسی یابند.

وی اضافه نمود: بر همین اساس سازمان هواپیمایی کشوری از سیستم های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت حمایت و از آن به عنوان امکانی بی بدیل برای صنعت یاد می نماید.

جعفرزاده یادآورشد: البته سازمان هواپیمایی کشوری همواره برای جلوگیری از هرگونه تخلفات احتمالی، چگونگی استفاده از این فضا را به مردم یادآور گردیده و مراکز و سایت های مجاز فروش بلیت را از طریق سایت سازمان (www.cao.ir) و دیگر رسانه ها اطلاع رسانی نموده است و با هرگونه اقدام به منظور ممانعت از شفافیت و محدود کردن دسترسی مردم به اطلاعات و استفاده از فرصت ها و ظرفیت ها مخالف است.

وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ گونه قطع دسترسی سایت های مجاز بلیت فروش بلیت هواپیما را توصیه ننموده است، گفت: این سازمان علاوه بر توصیه به شرکت های هواپیمایی مبنی بر مدیریت بر نحوه توزیع بلیت هواپیما، سایت های دارای مجوز را به متقاضیان معرفی و برخورد با متخلفان را با مکانیزم های تعریف گردیده را با جدیت دنبال نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آذر 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 100

به "مخالفت سازمان هواپیمایی با قطع دسترسی سایت های فروش بلیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت سازمان هواپیمایی با قطع دسترسی سایت های فروش بلیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید