مشکل اصلی تراکتور چیست؟

به گزارش تور آسیایی ارزان، تراکتور در دومین بازی خانگی هم امتیاز از دست داد؛ این بار 3 امتیاز. 2 امتیاز از 3 بازی اصلاً نمی تواند آغاز خوبی برای علیرضا منصوریان در تیم تراکتور باشد! و ادامه این فرایند می تواند ادامه حضور او را در تبریز به چالش بکشد. هر چند او برف تبریز را دیده است!

مشکل اصلی تراکتور چیست؟

علیرضا منصوریان مشکل تیم تراکتور را فینیشینگ می داند؛ یعنی مهاجم تمام نماینده. او در این باره می گوید: در خیلی از زمان ها حتماً مهاجم نباید گل بزند. خیلی اوقات هافبک ها کار را تمام می نمایند. دچار فقدان مهاجم شش دانگ نیستیم، دچار کمبود موقعیت هستیم؛ یعنی در فینیشینگ دچار مشکلیم، چون خیلی از مواقع مهاجمان برای هافبک ها شانس ایجاد می نمایند. فرقی نمی کند چه هافبک من موقعیت را تمام نکند و چه مهاجم، در مجموع فاکتور آن برای مهاجم تیم نوشته می گردد. نمی توانیم تمام مجموعه را روی سر مهاجمان هوار کنیم. عباس زاده کم کم به فرم بدنی می رسد و همین طور حمزاوی. برابر سپاهان برای اولین بار از امین اسدی تست گرفتیم، چون در تمرین فوق العاده بود و می توانست شوکی هم برای حمزاوی باشد که بداند رقیب دارد. ولی می توانیم رفته رفته از زوج حمزاوی-عباس زاده استفاده کنیم. به شرط آنکه عباس زاده هفته آینده سرحال گردد که قطعاً این طور می گردد. می توانیم زوج خیلی خوب و طلایی درست کنیم، اما باز هم نمی توانیم بگوییم حتماً باید مهاجم ما گل بزند. فوتبال امروز جهان شناور است. هافبک ها بیشترین آمار گلزنی را دارند، چون مهاجمان بیشترین زحمت را برای مصرف توپ می کشند. در تمام کردن دچار مشکل هستیم و منکر این نیستم. در بیشتر تیم هایی که بودم یک ضرب - دوضرب بازی می کردیم. به فوتبال مالکانه بسیار علاقه دارم. هفتمین سال است که لیگ را شروع می کنیم و متأسفانه هفتمین سال است که در سه، چهار هفته اول دچار مشکل می شویم؛ چه با استقلال، چه با نفت سال اول، چه نفت سال دوم، چه با استقلال سال دوم و چه با ذوب آهن که اوایل تا به فرم تاکتیکی مد نظر من برسد، زمان از دست رفت و موقعیت سوزی شد. دیشب به تمام این سال ها که نگاه می کردم، ناگهان پشت سر هم به برد می رسیم و دوباره شکل اوج دریافت پیدا می کنیم.

آیا تراکتور به علیرضا منصوریان فرصت می دهد؟ او باید به سرعت نتیجه گیری را شروع کند به این خاطر که صبر در تیم های بزرگی، چون تراکتور معنی ندارد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1374

به "مشکل اصلی تراکتور چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل اصلی تراکتور چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید