نگرانی دامغانی ها در حوزه درمان رفع می شود

به گزارش تور آسیایی ارزان، به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از سمنان ، کامران قدس در جلسه کمیته واکسیناسیون کرونا ذیل ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان به میزبانی سالن جلسات کوثر استانداری سمنان ضمن بیان اینکه پنج شنبه در شهرستان دامغان حضور یافته و با ارزیابی و تحلیل نگرانی های موجود را برطرف خواهیم ساخت، ابراز داشت: مأموریت ذاتی دانشگاه و منشور ستاد ملی و استانی و دانشگاهی مدیریت مقابله با کرونا بر اساس اطلاعات و داده های کمیته علمی مشخص می شود.

نگرانی دامغانی ها در حوزه درمان رفع می شود

وی بابیان اینکه وظیفه ما نه حفظ بیماری، بلکه حفظ جان مردم است، افزود: اگر شهرستانی در شرایط قرمز کرونایی قرار گرفت اما منجر به درمان شد، نباید نگران باشیم پاندمی طبیعی است و رخ خواهد داد، اما زمانی باید نگران بود که تعداد فوتی ها افزایش یابد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه وظیفه وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کنترل بیماری که تا به امروز اجرا شده است، ابراز داشت: در خصوص واکسیناسیون نیز اقدامات خوبی در استان سمنان صورت گرفت که شایان تقدیر است.

قدس بابیان اینکه بحث واکسیناسیون به خوبی در استان و کشور صورت می گیرد، شرح داد: درگیر کردن تمامی کمیته ها و اعضای ستاد برای پوشش حداکثری واکسن کرونا در روستاها امری ارزشمند است و نشان از این دارد که در جهت درستی قرار داریم.

وی بابیان اینکه اقدامات لازم از طریق مسئولان امر اعم از ستاد استانی و دانشگاه های علوم به خوبی در حال انجام است، افزود: علیرغم همه این تفاسیر می طلبد تا جامعه نیز همچنان نسبت به بیماری حساس باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 2011

به "نگرانی دامغانی ها در حوزه درمان رفع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی دامغانی ها در حوزه درمان رفع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید