هنک کنگی ها، توریست های چینی را هدف گرفتند

به گزارش تور آسیایی ارزان، ده ها هزار نفر از معترضان هنک کنگی، دیروز در یک منطقه توریستی مورد علاقه چینی ها به خیابان ها آمدند.

هنک کنگی ها، توریست های چینی را هدف گرفتند

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

این نخستین راهپیمایی سراسری هنک کنگی ها از اول جولای و فتح مجلس توسط معترضان به شمار می رود. معترضان با هدف رساندن صدای خود به گوش چینی ها، منطقه کولون را برای راهپیمایی انتخاب کردند. این منطقه از هنک کنگ، مورد علاقه توریست های چینی است. مردم در هنک کنگ در هفته های اخیر بارها در اعتراض به قانون استرداد مجرمان به چین به خیابان ها ریخته اند. در چند مورد، این اعتراض ها به درگیری با پلیس منجر شد. فرماندار هنک کنگ، در واکنش به این اعتراض های میلیونی، تصویب این قانون را معلق نموده است؛ با این حال معترضان خواهان لغو آن هستند.

در راهپیمایی یکشنبه، معترضان از خیابان های کولون به سمت ایستگاه راه آهن کولون حرکت کردند. این ایستگاه، هنک کنگ را به سرزمین اصلی چین وصل می نماید. آنها همچنین پلاکاردهایی به دست گرفته بودند که به زبان چینی مورد استفاده در سرزمین اصلی شعارهایی روی آنها نوشته شده بود.

در یک مورد، آنها با هدف جلب توجه توریست های چینی، سرود ملی چین را با صدای بلند خواندند. سازمان دهندگان این راهپیمایی اعلام نموده اند که 230نفر به خیابان ها آمده اند؛ درحالی که پلیس تعداد معترضان را 56هزار نفر خوانده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 162

به "هنک کنگی ها، توریست های چینی را هدف گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنک کنگی ها، توریست های چینی را هدف گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید