10 شخصیت بازی که در شبکه های اجتماعی فالوور زیادی خواهند داشت

به گزارش تور آسیایی ارزان، در خصوص شبکه های اجتماعی حرف های زیادی می توان زد. این شبکه ها جاهایی هستند که میلیون ها نفر توانسته اند شغل هایی را برای خود دست و پا نمایند که هرگز فکرش را نمی کردند، اما بعلاوه جایی است که گروهی از مردم می توانند در عجیب ترین مشاجره هایی که می توان تصور کرد نظیر اینکه نان شما چقدر باید برشته گردد تا برترین طعم ممکن را داشته باشد، حسابی درگیر شوند. در واقع این شبکه ها اساسا می توانند مکانی برای خیر و شر به طور یکسان باشند. به لطف استفاده های فراوان از رسانه های اجتماعی و ظهور اینفلوئنسرها، بسیاری ممکن است در خصوص اینکه کدام شخصیت های بازی در رسانه های اجتماعی بیشترین فالوور را خواهند داشت، بحث هایی نمایند. حال در این مقاله به 10 شخصیت بازی که در رسانه های اجتماعی فالوور زیادی خواهند داشت، می پردازیم.

10 شخصیت بازی که در شبکه های اجتماعی فالوور زیادی خواهند داشت

10. کریتوس (Kratos)

قرار دادن کریتوس در قالب یک شخصیت اینترنتی ممکن است برای بعضی افراد منطقی نباشد چرا که در هر صورت او سر دشمنانش فریاد می زند و چندان اخلاق ندارد. با این حال اگر نیمه دیگر لیوان را ببینیم، او یک کاندیدای عالی برای تبدیل شدن به یک ستاره در توییتر است. در واقع شخصیت های سری گاد آو وار پتانسیل زیادی برای ایجاد یک کانال خانوادگی دارند. تصور کنید کریتوس پسرش را هر روز به وسیله یک فریاد نسبتا صمیمانه و تهدید های پنهان به خشونت فیزیکی تشویق می نماید تا محدودیت هایش را بشکند. بنابراین ولاگ های این دو احتمالا بازدید زیادی دریافت خواهد نمود

9. فرمانده شپرد (Commander Shepard)

شخصیت دیگری که می تواند یک بلاگر و ستاره اینستاگرامی غیرقابل توقف باشد، فرمانده شپرد از مس افکت است که به شدت در حال تغییر است. این کاراکتر به مقدار ای پرانرژی و بازیگوش است که در جذب بینندگان مانند گرد هم آوردن کهکشان مسئله ای نداشته باشد. البته فقط امیدواریم شپرد با هیچ زمین پایکوبی یا موجودات عروس دریایی مانند شناور روبرو نگردد. در هر صورت هیچ کس نمی خواهد ببیند که چه اتفاقی می افتد اگر اینترنت سعی کند حضور شپرد را در شبکه های مجازی انتها دهد.

8. دوک نوکم (Duke Nukem)

همه ما احتمالا چندین سلبریتی را می شناسیم که اینکه دقیقا چرا و چگونه مشهور شده اند، برایمان جای بحث زیادی دارد. دوک ناکم احتمالا یکی از این دست سلبریتی ها خواهد بود. اینکه چرا او در اینترنت مشهور خواهد شد، در حالی که شوخی های او برای دهه 90 میلادی است، یک معمای واقعی است. احتمالا منصفانه است که بگوییم او می خواهد از مردان معمولی، مردان آلفا و سیگما بسازد و از این طریق محبوبیت زیادی کسب کند و شاید در این میان تعدادی دوره نیز به فروش برساند تا خرج خود را در آورد.

7. استیو (Steve)

با توجه به محبوبیت پروژه های ساخته شده به وسیله هواداران آثار مختلف و ویدیو های ساخت و ساز چیزهای مختلف در سراسر اینترنت، منطقی است که استیو از ماینکرفت یک ستاره باشد. او این پتانسیل را دارد که با خلق چیزهای مختلف هواداران زیادی را جذب خود کند. البته شاید بگویید که او ممکن است با توجه به اینکه زیاد صحبت نمی نماید کمی در جذب مخاطب مشکل داشته باشد، اما در این سال هایی که شبکه های مجازی رشد نموده اند، چیزی که همواره به افراد ثابت شده این است که هر محتوایی حتی تمیز کردن سم یک گاو نیز می تواند بازدیدهای فراوانی کسب کند.

6. جک خوشتیپه (Handsome Jack)

راه های مختلفی وجود دارد که شخصی مانند جک خوشتیپه به پدیده ای در دنیای رسانه های اجتماعی تبدیل گردد، اما او احتمالا از آن دسته افرادی باشد که داغ ترین برداشت ممکن را در خصوص موضوعات پرطرفدار زیادی که در رسانه ها مطرح می شوند، ارائه کند. او نقل قول های جذابی دارد که پتانسیل زیادی برای جذب مخاطب دارند. البته او شاید بدترین برداشت ممکن از موضوعات را به دست میلیون ها نفر برساند اما تجربه ثابت نموده است که هیترها نه تنها از محبوبیت یک شخص می کاهند بلکه باعث می شوند که پیج او رشد بیشتری پیدا کند.

5. لیان کندی (Leon Kennedy)

احتمالا نمی توانید بگویید که اگر لیان کندی برای متوقف کردن آخرالزمان های مختلف با موضوع زامبی ها کوشش نمی کرد، رهبر یک کانال کمدی بزرگ در یوتیوب نمی شد. این مرد دیالوگ های کمدی زیادی دارد و ظاهرش نیز می تواند به او برای جذب مخاطب یاری کند. البته مانند هر فرد خوش چهره ای در شبکه های مجازی احتمالا تعدادی پیدا می شوند که او را بی ریخت خطاب نمایند اما لیان با چرت و پرت های خود احتمالا بتواند آن دسته از افراد را نیز راضی نگه دارد.

4. سونیک خارپشته (Sonic The Hedgehog)

راه های مختلفی وجود دارد که سونیک می تواند با آن ها در رسانه های اجتماعی محبوب گردد، اما احتمالا او از آن دست افرادی باشد که ویدیوهای چالشی زیادی می گیرند و از این راه مشهور شده اند. او سرعت زیادی دارد و می تواند با حرکات خود بسیاری را جذب خود کند و بازدیدهای میلیونی بدست آورد. آیا این خارپشت می تواند به برترین مبارز هنرهای رزمی ترکیبی بدیل گردد؟ این احتمال وجود دارد آن هم با توجه به این واقعیت که او در بازی های مبارزه ای بیشتر از بازی های سری سونیک حضور داشته است.

3. گرالت (Geralt)

گرالت به عنوان شخصیت اصلی سری ویچر احتمالا جهانگردی خواهد بود که از سفرهای خود ولاگ تهیه خواهد نمود. او یکی از آن افرادی است که با ینیفر یا تریس ویدیو گرفته و زیبایی های مکان های مختلف را به شما نشان خواهد داد. البته او احتمالا بخواهد از مرد حلق آویز شده از درخت در کشور ژاپن دوری کند، زیرا دیدیم وقتی کسی تصمیم به ضبط چنین محتوایی می گیرد چه اتفاقی می افتد؛ هرچند گرالت خود کم با این موارد دست و پنجه نرم ننموده است.

2. لینک (Link)

لینک یک انتخاب عجیب و غریب برای فهرست است زیرا او صحبت نمی نماید و مجموعه مهارت های او به طور باورنکردنی ای مبتنی بر مبارزه است، اما او دو گزینه برای فراوری محتوا دارد. اول از همه لینک می تواند یکی از آن برنامه های آشپزی محبوب را بسازد، البته تا زمانی که شخص دیگری صداگذاری را انجام دهد. مورد دوم اینکه او می تواند با مهارت های عکاسی چشمگیر خود به یک عکاس محبوب در اینستاگرام تبدیل گردد. در هر صورت ما دیده ایم که او با تخته Sheikah چه نموده است و این احتمال می رود که یک استاد سلفی گرفتن باشد.

1. تالی (Tali)

با در نظر گرفتن اینکه تالی از یک کراش ساده به اولین انتخاب اینترنت به علت بازی در سه گانه مس افکت تبدیل شد، احتمالا می توان گفت که او هر کاری که می کرد و هر محتوایی که می ساخت، محبوبیت زیادی کسب می کرد. شخصیت دمدمی مزاج و تا حدودی ترسوی او کاملا مناسب جذب بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی است. هرچند با توجه به شخصیت او احتمالا همواره موضوعی برای صحبت داشته باشد که البته نیمی از هواداران او احتمالا به خاطر شخصیتش ویدیوهای او را دیدن نمایند.

منبع: The Gamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 فروردین 1403 بروزرسانی: 10 فروردین 1403 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 4594

به "10 شخصیت بازی که در شبکه های اجتماعی فالوور زیادی خواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 شخصیت بازی که در شبکه های اجتماعی فالوور زیادی خواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید