تور اروپا ارزان: آمادگی اروپا برای یاری به حل مشکل در مذاکرات وین

به گزارش تور آسیایی ارزان، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده مذاکرات وین در تماس با وزیر خارجه کشورمان گفت: به مورا (معاونش) تاکید نموده ام که در ارتباط سازنده و فعال با مذاکره کننده ارشد ایرانی و همه هیات ها برای رسیدن به توافق کوشش کند.

تور اروپا ارزان: آمادگی اروپا برای یاری به حل مشکل در مذاکرات وین

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش ایسنا، جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ نماینده مذاکرات وین صبح امروز در تماس تلفنی با وزیرخارجه کشورمان در مورد فرایند مذاکرات جاری رایزنی کرد.

بورل این رویداد را که اکنون همه هیات های مذاکره نماینده از آلمان، چین، روسیه، فرانسه، انگلیس و بویژه جمهوری اسلامی ایران با جدیت برای رسیدن به تفاهم در وین کوشش می نمایند را مهم خواند.

وی اضافه کرد: به مورا تاکید نموده ام که در ارتباط سازنده و فعال با مذاکره نماینده ارشد ایرانی و همه هیات ها برای رسیدن به توافق کوشش کند.

وی خواهان انعطاف همه طرف ها در ادامه مذاکرات شد. بورل ضمن ابراز خرسندی از آغاز مذاکرات، آمادگی خود و همکارانش در اتحادیه اروپا را برای یاری به حل مشکل اظهار داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1939

به "تور اروپا ارزان: آمادگی اروپا برای یاری به حل مشکل در مذاکرات وین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: آمادگی اروپا برای یاری به حل مشکل در مذاکرات وین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید