اکثر مشکلات اهالی خارگ در حوزه های زیرساختی برطرف شد

به گزارش تور آسیایی ارزان، محمود رضایی صبح پنجشنبه در مراسم هم اندیشی مدیران ارشد جزیره خارگ اظهار کرد: از صبر و شکیبایی اهالی شریف خارگ تشکر می کنم که با تمام کمبودها در کنار دولت در جزیره خارگ بودند و خوشحال هستیم که اکثر مشکلات اهالی شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی برطرف گردیده است.

اکثر مشکلات اهالی خارگ در حوزه های زیرساختی برطرف شد

وی اضافه نمود: با همدلی و هم افزایی بعد از سال ها کوشش اداره کار جزیره خارگ صاحب ساختمان شد و نقطه عطف این اداره در راستای برطرف مشکلات کارگری و کارفرمایی تقویت گردد.

بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: ورود خیلی خوب در این حوزه توسط این اداره در بخش ویژه خارگ اجرا شده است و مشکلات کارفرمایی و کارگری به پایین ترین حد خود رسیده است و ما امیدواریم این مسائل کامل برطرف گردد.

وی توضیح داد: با راه اندازی اسکله صیادی در جزیره خارگ و راه اندازی و بهسازی ترمینال مسافری و اسکله پشتیبان در بندر بوشهر توسط اداره بندر و دریانوردی خارگ و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، مشکلات دیرینه اهالی شریف خارگ در حوزه حمل و نقل دریایی مرتفع شد.

رضایی گفت: خواسته کوچک خانواده معزز شهدا و ایثارگران در جزیره خارگ استقرار بنیاد شهید بود که امروز شاهد ارتقای سطح کیفی خدمات در این حوزه هستیم و رضایتمندی مناسبی هم اکنون در این حوزه وجود دارد و امیدوار به ارتقای سطح کیفیت خدمات هستیم.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به راه اندازی اورژانس 115 در جزیره خارگ اعلام نمود: هم اکنون توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره خارگ در شرایط مناسبی واقع شده است، با راه اندازی مرکز جدید شاهد توسعه خدمات الخصوص در حوزه سلامت و پیشگیری خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آبان 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 94

به "اکثر مشکلات اهالی خارگ در حوزه های زیرساختی برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکثر مشکلات اهالی خارگ در حوزه های زیرساختی برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید