برخورد با قطار در قرچک جان یک زن میانسال را گرفت

به گزارش تور آسیایی ارزان، معاون فرماندار قرچک گفت: یک زن میانسال بعدازظهر دوشنبه در این شهرستان با یک دستگاه قطار باری برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

برخورد با قطار در قرچک جان یک زن میانسال را گرفت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری ایرنا، عصر روز دوشنبه یک زن میانسال در منطقه باقرآباد شهرستان قرچک، با یک دستگاه قطار باربری که از سمت شهرستان ورامین به طرف تهران در حال حرکت بود برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

این حادثه که اطراف پل احداث شده بر روی رودخانه باقرآباد رخ داد، موجب تأخیر در حرکت قطار شد که با حضور عوامل اورژانس و حمل جسد متوفی، حرکت عادی قطارها از سر گرفته شد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک با تأئید این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: متوفی زنی حدود 70 ساله بوده که بنا به دلایلی که از سوی کارشناسان در حال آنالیز است با قطار برخورد نموده و در محل جان خود را از دست داد.

حمیدرضا خدایی راد توضیح داد: علت این حادثه از سوی کارشناسان راه آهن در حال آنالیز و نمی توان در حال حاضر نسبت به علت وقوع و یا عمدی بودن آن اظهار نظر کرد.

راه آهن سراسری تهران- مشهد و قطار حومه ای تهران- ورامین - گرمسار در جهت خود از شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا عبور می نماید.

این خط آهن در شهرستان قرچک در ورودی روستاهای محمدآباد، ولی آباد، داودآباد و پوئینک جنوبی با جاده تقاطع دارد که در حال حاضر در دو منطقه محمدآباد و داودآباد ایستگاه سوزن بانی و در سایر تقاطع ها زیر گذر احداث شده است.

در ورامین راه آهن در جهت روستاهای باغخواص، موسی آباد کاشانی، احمدآباد، منطقه دانشسرا، خیابان طالقانی، منطقه باغ صالح ، بلوار امام رضا(ع) و روستای قلعه بلند قرار داشته و در پیشوا نیز تقاطع روستای محمدآباد عرب ها و سلمان آباد با راه اهن برخورد دارند.

عبور راه آهن از مناطق مسکونی باعث می گردد تا هر از چندگاهی قطار با خودرو و یا عابران پیاده برخورد کند.

قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1347

به "برخورد با قطار در قرچک جان یک زن میانسال را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد با قطار در قرچک جان یک زن میانسال را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید