تصمیم بزرگ روبرت لواندوفسکی

به گزارش تور آسیایی ارزان، روبرت لواندوفسکی برای دومین سال پیاپی در کسب توپ طلا ناکام بود. به نقل از منبع نزدیک به رئال مادرید، این بازیکن خواستار جدایی از بایرن مونیخ و انتقال به تیم کارلو آنچلوتی است.

تصمیم بزرگ روبرت لواندوفسکی

طبق ادعای AS؛ لواندوفسکی پس از فتح همه عناوین فردی و تیمی با بایرن مونیخ، فقط توپ طلا را در کلکسیون افتخارات خود کم دارد. او از کسب توپ طلا در پیراهن بایرن مونیخ ناامید شده و اطمینان دارد برای رسیدن به تنها هدف خود یعنی توپ طلا باید بوندسلیگا را ترک کند. به همین دلیل لواندوفسکی تصمیم بزرگی برای آینده گرفته است. او در تابستان 2022 خواستار جدایی از بایرن مونیخ است و درخواست خروج می دهد. مهاجم لهستانی حتی به پینی زهوی ایجنت خود اطلاع داده که شرایط را برای جدایی او از بایرن مونیخ آماده کند و پیشنهاد احتمالی رئال مادرید را در اولویت قرار بدهد. سپس به رئال مادرید بستگی دارد که برای جذب لواندوفسکی وارد عمل گردد یا خیر.

سران رئال مادرید در تابستان آینده باید از بین خرید لواندوفسکی و ارلینگ هالند، یک گزینه را انتخاب نمایند. هالند گزینه اصلی آن ها خواهد بود چراکه او مهاجمی برای زمان حال و آینده محسوب می گردد. اما با توجه به سن لواندوفسکی و حضور کریم بنزما با همین شرایط سنی در رئال مادرید، این مهاجم لهستانی گزینه دوم باشگاه اسپانیایی در صورت ناکامی در جذب هالند خواهد بود.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 1966

به "تصمیم بزرگ روبرت لواندوفسکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم بزرگ روبرت لواندوفسکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید