جامعه کار به نشاط و پویایی احتیاج دارد، می خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم

به گزارش تور آسیایی ارزان، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حضور در میادین ورزشی یکی از اصلی ترین مولفه های سلامت کارگران است.

جامعه کار به نشاط و پویایی احتیاج دارد، می خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم

به گزارش تور آسیایی ارزان، انوشیروان محسنی بندپی با بیان این که مسئولان و متولیان مرتبط با جامعه کار و کوشش، به دنبال فراهم کردن شرایطی هستند تا موجبات حضور هرچه بیشتر کارگران در میادین ورزشی را ایجاد نمایند، گفت: برای رشد ورزش کارگری باید در بخش همگانی و هم قهرمانی اقدامات وسیعی برای کارگران انجام دهیم.

وی گفت: یکی از راهکارهایی که می تواند نشاط و شادابی را در جامعه تزریق کند بحث ورزش است. از این رو به عنوان متولیان امر باید راهکارهایی را برای گسترش و تعمیم ورزش در جامعه ایجاد کنیم. به عنوان نمونه توسعه سالن های ورزشی می تواند یکی از عوامل گسترش امر ورزش باشد. همچنین شرکت دادن آن ها در مسابقات ورزشی که فدراسیون ورزش کارگری به صورت جدی در امسال آن را دنبال می نماید، می تواند انگیزه ای برای حضور کارگران در ورزش باشد و ما آن را در دستور کار قرار داده ایم. بنابراین در راستای سهولت حضور کارگران در ورزش، ورودی های مسابقات را حذف نموده ایم و تنوع رشته ها را افزایش داده ایم تا هر کارگری که در رشته ای خاص تبحر دارد، بتواند با ورود به رشته تخصصی اش در میادین ورزشی حاضر گردد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا جامعه کار و کوشش که بیش از هر جامعه ای احتیاج به نشاط و پویایی دارد بتواند جسمی سالم در کنار یک روان آسوده و با نشاط را در فضای ورزش به دست آورد.

بند پی در سرانجام با بیان اینکه تیم های ملی را با قدرت هرچه تمام به رقابت های بین المللی اعزام خواهیم کرد، گفت: هدف ما تنها ورزش همگانی نیست. در حقیقت ورزش همگانی را به عنوان مکمل ورزش قهرمانی می دانیم و بر همین اساس تیم های ملی پرقدرتی را از دل مسابقات ملی برای افتخار آفرینی در عرصه های جهانی اعزام خواهیم کرد. ورزش قهرمانی یکی از مشوق های ورزش همگانی است و ما از همین جا به تمام جامعه بزرگ کار و کوشش این وعده را می دهیم که با حضور در ورزش همگانی و گسترش ورزش قهرمانی بتوانیم در میادین بین المللی و عرصه های جهانی نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 24 بهمن 1397 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 59

به "جامعه کار به نشاط و پویایی احتیاج دارد، می خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه کار به نشاط و پویایی احتیاج دارد، می خواهیم نام کارگر ایرانی را به جهان معرفی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید