رجبی: امیدوارم سجاد مردانی مزد زحماتش با کسب سهمیه المپیک بگیرد، از خلیفه انتظار بیشتری داشتم

به گزارش تور آسیایی ارزان، قهرمان بازی های آسیایی اندونزی گفت: من و سجاد مردانی در زمین رقیب هستیم، اما در بیرون زمین رفیق هستیم و امیدوارم سجاد با کسب سهمیه المپیک مزد زحمات خود را بگیرد.

رجبی: امیدوارم سجاد مردانی مزد زحماتش با کسب سهمیه المپیک بگیرد، از خلیفه انتظار بیشتری داشتم

سعید رجبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی تور آسیایی ارزان، در مورد شرایط خود در تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: خدا را شکر از لحاظ روحی، روانی و بدنی آماده هستم و هیچ مسئله ای ندارم. شرایط تیم شهرداری ورامین نیز بسیار خوب است و همه بچه ها همدل هستیم تا یک بار دیگر عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

وی با ابراز ناراحتی از مسئولان تیم سابق خود گفت: 6 سال در تیم دانشگاه بازی کردم و زحمات زیادی برای این کشیدم. در طی این سال ها در اوزان 5 تا 8 مبارزه کردم و رقبای خود را شکست دادم. اصلا قصد ندارم وارد حاشیه بشوم اما واقعا از مسئولان این تیم ناراحت هستم. در رقابت های جام جهانی همه بچه ها شاهد هستند که این تیم را من قهرمان کردم. در ملاقات فینال مسابقات جام جهانی از تیم کره جنوبی عقب افتاده بودیم و با حضور من در زمین امتیازات عقب افتاده را جبران کردیم.

قهرمان بازی های آسیایی اندونزی توضیح داد: در ادامه مسابقه نیز با همت عرفان ناظمی و امیرمحمدبخشی و سایر بچه ها در نهایت پیروز شدیم و تیم دانشگاه آزاد را به مقام قهرمانی رساندیم اما با همه این کارها برخورد خوبی با من صورت نگرفت. سال جاری شرایط برای ادامه همکاری من با این تیم مهیا نبود و در نهایت تصمیم گرفتم به تیم شهرداری ورامین بپیوندم.

رجبی خاطر نشان کرد: با جدایی از تیم دانشگاه آزاد، مسئولان این تیم پاداش قهرمانی من در مسابقات جام جهانی را پرداخت نکردند. این در حالی بود که سایر بچه هایی که از تیم های دیگر در این تیم حضور داشتند را به مراسم تجلیل دعوت کردند و تنها از من و میرهاشم حسینی دعوت نشد.

وی در پاسخ به این سوال که با دلخوری از تیم دانشگاه آزاد جدا شده است، گفت: اصلا جدایی من با دلخوری نبود. بعد از اتمام قراردادم با مسئولان دانشگاه آزاد صحبت کردم، اما از لحاظ اقتصادی برای ادامه همکاری به توافق نرسیدیم. در حالی که به مسئولان دانشگاه اعلام کردم که در تمامی 18 مسابقه برای این تیم بازی خواهم کرد و 5 میلیون نیز از پیشنهاد شهرداری ورامین کمتر خواهم گرفت، اما رقم پیشنهادی آنها بسیار پایین تر از پیشنهاد شهرداری ورامین بود.

ملی پوش تیم دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: در طی سال ها همکاری با دانشگاه آزاد از نعمت خلیفه و رضا ایمان زاده هیچ بدی ندیده بود، اما انتظار نداشتم که همه بازیکنان به جز من و میرهاشم حسینی به این مراسم دعوت شوند. انتظار این رفتار را از خلیفه نداشتم و توقع نداشتم بعد از این همه سال کوشش برای دانشگاه آزاد به مراسم تجلیل دعوت نشوم. پاداش قهرمانی در مسابقات جام جهانی 8 میلیون بود، اما از لحاظ معنوی توقع داشتم به مراسم دعوت شوم.

رجبی در مورد شانس سجاد ملی پوشان برای کسب سهمیه المپیک گفت: شرایط من در رنکینگ به گونه ای بود که شانس حضور در فینال گرندپری را پیدا نکردم، اما ما یک خانواده هستیم و برای تک تک بچه ها آرزوی موفقیت دارم. کادرفنی تیم ملی شبانه روز برای این تیم زحمت کشیده است و قطعا تمام بچه های برای کسب سهمیه کوشش خواهند کرد. من و مردم ایران نیز دعا می کنیم تا بچه ها مزد زحمات خود را دریافت نمایند.

وی با تاکید بر اینکه از کسب سهمیه توسط سجاد مردانی شاد خواهد شد، گفت: من و سجاد مردانی در زمین رقیب هستیم اما در بیرون زمین خیلی رفیق هستیم. امیدوارم سجاد مزد زحمات خود را با کسب سهمیه المپیک بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 25 دی 1398 گردآورنده: asiaro.ir شناسه مطلب: 576

به "رجبی: امیدوارم سجاد مردانی مزد زحماتش با کسب سهمیه المپیک بگیرد، از خلیفه انتظار بیشتری داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی: امیدوارم سجاد مردانی مزد زحماتش با کسب سهمیه المپیک بگیرد، از خلیفه انتظار بیشتری داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید